Remis „Kaksy” i wysokie zwycięstwo Różycy

fot. Miriam Powoniak
fot. Miriam Powoniak

KKS Koluszki bezbramkowo zremisował z rezerwami ŁKS Łódź w ramach 11 kolejki Łódzkiej Klasy A grupy II. W I grupie LKS Różyca pokonała w Dobroniu miejscową Iskrę 4:0. Zwycięstwo dało popularnej „Róży” awans na trzecie miejsce w ligowej tabeli.

Klasa A 2016/2017, grupa: Łódź I

Kolejka 11

MKS 2000 Tuszyn 4-1 AKS SMS Łódź 5 listopada, 14:00
Widzew II Łódź 1-1 Orzeł Piątkowisko 6 listopada, 11:00
Iskra Dobroń 0-4 LKS Różyca 5 listopada, 14:00
Bramki: Przemysław Felczak, Lajos Racz, Łukasz Madajczyk, Piotr Grobelny (k)
GKS Ksawerów 1-3 Sparta Łódź 5 listopada, 14:30
Czarni Smardzew 2-3 Start Łódź 6 listopada, 10:00
Burza Pawlikowice 0-0 Jutrzenka Bychlew 5 listopada, 14:00
LKS II Rosanów 5-0 Nowosolna Łódź 6 listopada, 14:00

Kolejka 12

AKS SMS Łódź – Nowosolna Łódź 13 listopada, 11:00
Jutrzenka Bychlew – LKS II Rosanów 13 listopada, 11:00
Start Łódź – Burza Pawlikowice 12 listopada, 13:30
Sparta Łódź – Czarni Smardzew 12 listopada, 16:00
LKS Różyca – GKS Ksawerów 12 listopada, 14:00
MKS 2000 Tuszyn – Widzew II Łódź 12 listopada, 14:00
Iskra Dobroń – Orzeł Piątkowisko 11 listopada, 12:00

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Łódź 11 25 8 1 2 28-10
2.  Widzew II Łódź 10 25 8 1 1 49-12
3.  LKS Różyca 11 23 7 2 2 30-19
4.  GKS Ksawerów 11 22 7 1 3 29-19
5.  Orzeł Piątkowisko 11 19 5 4 2 19-14
6.  Iskra Dobroń 10 17 5 2 3 26-25
7.  Burza Pawlikowice 10 16 5 1 4 32-25
8.  MKS 2000 Tuszyn 11 12 4 0 7 23-22
9.  AKS SMS Łódź 10 11 3 2 5 28-31
10.  LKS II Rosanów 9 9 3 0 6 17-28
11.  Start Łódź 10 9 3 0 7 16-32
12.  Nowosolna Łódź 10 7 2 1 7 8-24
13.  Jutrzenka Bychlew 11 7 1 4 6 12-40
14.  Czarni Smardzew 11 7 2 1 8 19-35

Klasa A 2016/2017, grupa: Łódź II

Kolejka 11

Sport Perfect Łódź 1-1 Błękitni Dmosin 6 listopada, 11:00
LZS Justynów 5-1 Boruta II Zgierz 5 listopada, 14:00
Kotan Ozorków 1-1 Victoria Rąbień 5 listopada, 14:00
Zjednoczeni II Stryków 7-3 Orzeł II Parzęczew 6 listopada, 11:00
KKS Koluszki 0-0 ŁKS II Łódź 5 listopada, 14:00
LKS Kalonka 2-3 Kolejarz Łódź 6 listopada, 14:00
Huragan Swędów 3-1 LKS Dąbrówka 6 listopada, 13:00

Kolejka 12

Błękitni Dmosin – LKS Dąbrówka 13 listopada, 14:00
Kolejarz Łódź – Huragan Swędów 12 listopada, 14:00
ŁKS II Łódź – LKS Kalonka 13 listopada, 11:00
Orzeł II Parzęczew – KKS Koluszki 13 listopada, 14:00
Victoria Rąbień – Zjednoczeni II Stryków 12 listopada, 14:00
Boruta II Zgierz – Kotan Ozorków 13 listopada, 11:00
Sport Perfect Łódź – LZS Justynów 13 listopada, 11:00

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ŁKS II Łódź 11 28 9 1 1 43-7
2.  Sport Perfect Łódź 11 25 7 4 0 45-17
3.  Boruta II Zgierz 11 22 7 1 3 51-24
4.  Błękitni Dmosin 11 22 7 1 3 39-19
5.  Zjednoczeni II Stryków 11 19 6 1 4 35-33
6.  LZS Justynów 11 19 6 1 4 28-24
7.  KKS Koluszki 11 19 5 4 2 19-14
8.  Victoria Rąbień 11 15 4 3 4 23-24
9.  Kolejarz Łódź 11 13 4 1 6 18-27
10.  Orzeł II Parzęczew 11 11 3 2 6 23-37
11.  Huragan Swędów 11 9 3 0 8 15-33
12.  LKS Kalonka 11 7 2 1 8 24-57
13.  LKS Dąbrówka 11 7 2 1 8 13-45
14.  Kotan Ozorków 11 4 1 1 9 15-30

Klasa B 2016/2017, grupa: Łódź I

Kolejka 11

Pauza: Błękitni Ciosny, Krośniewianka Krośniewice.

MKS Żychlin 0-3 KS II Kutno 5 listopada, 14:00
Iskra Głowno 0-1 Sokół Popów 6 listopada, 11:00
GKS Byszew 3-2 Olimpia Oporów 6 listopada, 13:30
LKS II Gałkówek 3-1 Start Szczawin 23 października, 14:30

Kolejka 12

Pauza: Start Szczawin, Sokół Popów.

LKS II Gałkówek – Olimpia Oporów
GKS Byszew – Krośniewianka Krośniewice
Iskra Głowno – KS II Kutno
MKS Żychlin – Błękitni Ciosny

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS II Kutno 9 24 8 0 1 36-12
2.  Krośniewianka Krośniewice 9 19 6 1 2 44-13
3.  Sokół Popów 9 18 6 0 3 20-13
4.  LKS II Gałkówek 9 18 6 0 3 26-17
5.  Olimpia Oporów 9 13 4 1 4 15-13
6.  Iskra Głowno 9 13 4 1 4 26-15
7.  MKS Żychlin 9 12 4 0 5 20-17
8.  GKS Byszew 9 9 3 0 6 13-37
9.  Start Szczawin 9 7 2 1 6 13-26
10.  Błękitni Ciosny 9 0 0 0 9 9-59

Klasa B 2016/2017, grupa: Łódź III

Kolejka 12

LKS Gałkówek 2-4 Husaria Rzgów 6 listopada, 13:30
Victoria Łódź 5-2 LKS II Różyca 5 listopada, 18:00
Struga Dobieszków 3-2 KAS Konstantynów Łódzki 6 listopada, 13:00
Hetman Łódź 4-0 Milan SC Łódź 6 listopada, 14:00
Powstaniec Dobra 9-0 Ner Łódzki Łódź 6 listopada, 11:00
Pogoń Rogów 3-1 KKS II Koluszki 5 listopada, 14:00
Orzeł Kazimierz 1-2 Włókniarz II Pabianice 6 listopada, 14:00

Kolejka 13

Włókniarz II Pabianice – LKS Gałkówek 13 listopada, 11:00
KKS II Koluszki – Orzeł Kazimierz 12 listopada, 14:00
Ner Łódzki Łódź – Pogoń Rogów 13 listopada, 20:00
Milan SC Łódź – Powstaniec Dobra
KAS Konstantynów Łódzki – Hetman Łódź 11 listopada, 11:00
LKS II Różyca – Struga Dobieszków 13 listopada, 14:00
Husaria Rzgów – Victoria Łódź 11 listopada, 13:00

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Łódź 12 28 9 1 2 39-14
2.  Pogoń Rogów 12 28 8 4 0 40-8
3.  Powstaniec Dobra 12 26 8 2 2 29-11
4.  Włókniarz II Pabianice 11 22 7 1 3 33-20
5.  Orzeł Kazimierz 12 20 6 2 4 33-19
6.  Milan SC Łódź 12 19 6 1 5 37-40
7.  LKS II Różyca 12 18 5 3 4 30-21
8.  Struga Dobieszków 12 18 6 0 6 29-26
9.  Hetman Łódź 12 15 4 3 5 17-20
10.  KKS II Koluszki 12 13 3 4 5 21-28
11.  KAS Konstantynów Łódzki 12 11 3 2 7 21-24
12.  Husaria Rzgów 12 11 3 2 7 12-32
13.  Ner Łódzki Łódź 11 4 1 1 9 8-37
14.  LKS Gałkówek 12 3 1 0 11 15-64