Wysokie zwycięstwo „Kaksy” w Parzęczewie

pilkaAż sześć bramek zdobyli piłkarze Koluszkowskiego Klubu Sportowego w wyjazdowym spotkaniu z drugą drużyną Orła Parzęczew. Na listę strzelców wpisali się Michał Drabik, Konrad Bryszewski, Adrian Marczyk,  Michał Grabski i dwukrotnie Jakub Sztuka. Wysoką porażkę zaliczyli natomiast gracze LKS Różyca, którzy na własnym boisku przegrali 0:5 z GKS Ksawerów.

Klasa A 2016/2017, grupa: Łódź I

Kolejka 12 – 12-13 listopada

AKS SMS Łódź     3-1     Nowosolna Łódź     13 listopada, 11:00
Jutrzenka Bychlew     1-1     LKS II Rosanów     13 listopada, 11:00
Start Łódź     4-1     Burza Pawlikowice     12 listopada, 13:30
Sparta Łódź     2-2     Czarni Smardzew     12 listopada, 16:00
LKS Różyca     0-5     GKS Ksawerów     12 listopada, 14:00
MKS 2000 Tuszyn     2-3     Widzew II Łódź     12 listopada, 14:00
Iskra Dobroń     1-1     Orzeł Piątkowisko     11 listopada, 12:00

Kolejka 13 – 19-20 listopada

Widzew II Łódź     –     AKS SMS Łódź     20 listopada, 11:00
Iskra Dobroń     –     MKS 2000 Tuszyn     19 listopada, 14:00
GKS Ksawerów     –     Orzeł Piątkowisko     19 listopada, 14:30
Czarni Smardzew     –     LKS Różyca     20 listopada, 11:00
Burza Pawlikowice     –     Sparta Łódź     19 listopada, 14:00
LKS II Rosanów     –     Start Łódź     20 listopada, 13:00
Nowosolna Łódź     –     Jutrzenka Bychlew     20 listopada, 11:00

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widzew II Łódź 11 28 9 1 1 52-14
2.  Sparta Łódź 12 26 8 2 2 30-12
3.  GKS Ksawerów 12 25 8 1 3 34-19
4.  LKS Różyca 12 23 7 2 3 30-24
5.  Orzeł Piątkowisko 12 20 5 5 2 20-15
6.  Iskra Dobroń 11 18 5 3 3 27-26
7.  AKS SMS Łódź 12 17 5 2 5 38-34
8.  Burza Pawlikowice 11 16 5 1 5 33-29
9.  Start Łódź 11 12 4 0 7 20-33
10.  MKS 2000 Tuszyn 12 12 4 0 8 25-25
11.  LKS II Rosanów 11 10 3 1 7 20-36
12.  Jutrzenka Bychlew 12 8 1 5 6 13-41
13.  Czarni Smardzew 12 8 2 2 8 21-37
14.  Nowosolna Łódź 11 7 2 1 8 9-27

Klasa A 2016/2017, grupa: Łódź II

Kolejka 12 – 12-13 listopada

Błękitni Dmosin     7-0     LKS Dąbrówka     13 listopada, 14:00
Kolejarz Łódź     4-0     Huragan Swędów     12 listopada, 14:00
ŁKS II Łódź     7-2     LKS Kalonka     13 listopada, 11:00
Orzeł II Parzęczew     0-6     KKS Koluszki     13 listopada, 14:00
Victoria Rąbień     2-4     Zjednoczeni II Stryków     12 listopada, 14:00
Boruta II Zgierz     5-2     Kotan Ozorków     13 listopada, 11:00
Sport Perfect Łódź     0-0     LZS Justynów     13 listopada, 11:00

Kolejka 13 – 19-20 listopada

LZS Justynów     –     Błękitni Dmosin     19 listopada, 13:00
Kotan Ozorków     –     Sport Perfect Łódź     19 listopada, 14:00
Zjednoczeni II Stryków     –     Boruta II Zgierz     20 listopada, 11:00
KKS Koluszki     –     Victoria Rąbień     19 listopada, 13:30
LKS Kalonka     –     Orzeł II Parzęczew     19 listopada, 13:30
Huragan Swędów     –     ŁKS II Łódź     20 listopada, 13:00
LKS Dąbrówka     –     Kolejarz Łódź     20 listopada, 12:00

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ŁKS II Łódź 12 31 10 1 1 50-9
2.  Sport Perfect Łódź 12 26 7 5 0 45-17
3.  Boruta II Zgierz 12 25 8 1 3 56-26
4.  Błękitni Dmosin 12 25 8 1 3 46-19
5.  KKS Koluszki 12 22 6 4 2 25-14
6.  Zjednoczeni II Stryków 12 22 7 1 4 39-35
7.  LZS Justynów 12 20 6 2 4 28-24
8.  Kolejarz Łódź 12 16 5 1 6 22-27
9.  Victoria Rąbień 12 15 4 3 5 25-28
10.  Orzeł II Parzęczew 12 11 3 2 7 23-43
11.  Huragan Swędów 12 9 3 0 9 15-37
12.  LKS Kalonka 12 7 2 1 9 26-64
13.  LKS Dąbrówka 12 7 2 1 9 13-52
14.  Kotan Ozorków 12 4 1 1 10 17-35

Klasa B 2016/2017, grupa: Łódź I

Kolejka 11 – 5-6 listopada

Pauza: Błękitni Ciosny, Krośniewianka Krośniewice.

MKS Żychlin     0-3     KS II Kutno     5 listopada, 14:00
Iskra Głowno     0-1     Sokół Popów     6 listopada, 11:00
GKS Byszew     3-2     Olimpia Oporów     6 listopada, 13:30
LKS II Gałkówek     3-1     Start Szczawin     23 października, 14:30

Kolejka 12

Pauza: Start Szczawin, Sokół Popów.

LKS II Gałkówek     –     Olimpia Oporów     
GKS Byszew     –     Krośniewianka Krośniewice
Iskra Głowno     –     KS II Kutno
MKS Żychlin     –     Błękitni Ciosny

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS II Kutno 9 24 8 0 1 36-12
2.  Krośniewianka Krośniewice 9 19 6 1 2 44-13
3.  Sokół Popów 9 18 6 0 3 20-13
4.  LKS II Gałkówek 9 18 6 0 3 26-17
5.  Olimpia Oporów 9 13 4 1 4 15-13
6.  Iskra Głowno 9 13 4 1 4 26-15
7.  MKS Żychlin 9 12 4 0 5 20-17
8.  GKS Byszew 9 9 3 0 6 13-37
9.  Start Szczawin 9 7 2 1 6 13-26
10.  Błękitni Ciosny 9 0 0 0 9 9-59

lasa B 2016/2017, grupa: Łódź III

Kolejka 13 – 12-13 listopada

Włókniarz II Pabianice     11-0     LKS Gałkówek     13 listopada, 11:00
KKS II Koluszki     2-6     Orzeł Kazimierz     12 listopada, 14:00
Ner Łódzki Łódź     0-6     Pogoń Rogów     13 listopada, 20:00
Milan SC Łódź     4-3     Powstaniec Dobra     13 listopada, 13:00
KAS Konstantynów Łódzki     4-0     Hetman Łódź     11 listopada, 11:00
LKS II Różyca     3-0     Struga Dobieszków     13 listopada, 14:00
Husaria Rzgów     1-3     Victoria Łódź     11 listopada, 13:00

Kolejka 14

LKS Gałkówek     –     Victoria Łódź     
Husaria Rzgów     –     Struga Dobieszków
LKS II Różyca     –     Hetman Łódź     
KAS Konstantynów Łódzki     –     Powstaniec Dobra
Milan SC Łódź     –     Pogoń Rogów
Ner Łódzki Łódź     –     Orzeł Kazimierz
KKS II Koluszki     –     Włókniarz II Pabianice

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Łódź 13 31 10 1 2 42-15
2.  Pogoń Rogów 13 31 9 4 0 46-8
3.  Włókniarz II Pabianice 13 28 9 1 3 56-20
4.  Powstaniec Dobra 13 26 8 2 3 32-15
5.  Orzeł Kazimierz 13 23 7 2 4 39-21
6.  Milan SC Łódź 13 22 7 1 5 41-43
7.  LKS II Różyca 13 21 6 3 4 33-21
8.  Struga Dobieszków 13 18 6 0 7 29-29
9.  Hetman Łódź 13 15 4 3 6 17-24
10.  KAS Konstantynów Łódzki 13 14 4 2 7 25-24
11.  KKS II Koluszki 13 13 3 4 6 23-34
12.  Husaria Rzgów 13 11 3 2 8 13-35
13.  Ner Łódzki Łódź 13 4 1 1 11 8-55
14.  LKS Gałkówek 13 3 1 0 12 15-75