Zwycięstwo „Kaksy” na zakończenie rundy jesiennej

treningkks240713_2Koluszkowski Klub Sportowy pokonał 3:2 na własnym boisku Victorię Rąbień w ostatnim meczu jesiennych zmagań. Po 13. kolejkach, podopieczni trenera Mariusza Gajka zajmują 5. miejsce w tabeli Łódzkiej Klasy A grupy II. Do lidera – drugiej drużyny ŁKS Łódź – tracą sześć punktów, ale łodzianie mają jeszcze do rozegrania jedno zaległe spotkanie. W grupie I Różyca przegrała w Smardzewie z Czarnymi 1:3 i zimę spędzi na czwartym miejscu w tabeli. 

Klasa A 2016/2017, grupa: Łódź I

Kolejka 13 – 19-20 listopada
Widzew II Łódź     2-1     AKS SMS Łódź     20 listopada, 14:00
Iskra Dobroń     3-3     MKS 2000 Tuszyn     19 listopada, 14:00
GKS Ksawerów     –     Orzeł Piątkowisko     19 listopada, 14:30
nie odbył się
Czarni Smardzew     3-1     LKS Różyca     20 listopada, 11:00
Burza Pawlikowice     –     Sparta Łódź
w pierwotnym terminie (19 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / przełożony na wiosnę 2017
LKS II Rosanów     2-1     Start Łódź     20 listopada, 13:00
Nowosolna Łódź     1-2     Jutrzenka Bychlew     20 listopada, 11:00

Kolejka 14
AKS SMS Łódź     –     Jutrzenka Bychlew
Nowosolna Łódź     –     Start Łódź
LKS II Rosanów     –     Sparta Łódź
Burza Pawlikowice     –     LKS Różyca     
Czarni Smardzew     –     Orzeł Piątkowisko
GKS Ksawerów     –     MKS 2000 Tuszyn
Iskra Dobroń     –     Widzew II Łódź

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widzew II Łódź 12 31 10 1 1 54-15
2.  Sparta Łódź 12 26 8 2 2 30-12
3.  GKS Ksawerów 12 25 8 1 3 34-19
4.  LKS Różyca 13 23 7 2 4 31-27
5.  Orzeł Piątkowisko 12 20 5 5 2 20-15
6.  Iskra Dobroń 12 19 5 4 3 30-29
7.  AKS SMS Łódź 13 17 5 2 6 39-36
8.  Burza Pawlikowice 11 16 5 1 5 33-29
9.  LKS II Rosanów 12 13 4 1 7 22-37
10.  MKS 2000 Tuszyn 13 13 4 1 8 28-28
11.  Start Łódź 12 12 4 0 8 21-35
12.  Jutrzenka Bychlew 13 11 2 5 6 15-42
13.  Czarni Smardzew 13 11 3 2 8 24-38
14.  Nowosolna Łódź 12 7 2 1 9 10-29

Klasa A 2016/2017, grupa: Łódź II

Kolejka 13 – 19-20 listopada

LZS Justynów     1-0     Błękitni Dmosin     19 listopada, 13:00
Kotan Ozorków     0-4     Sport Perfect Łódź     19 listopada, 14:00
Zjednoczeni II Stryków     1-3     Boruta II Zgierz     20 listopada, 11:00
KKS Koluszki     3-2     Victoria Rąbień     19 listopada, 13:30
LKS Kalonka     6-4     Orzeł II Parzęczew     19 listopada, 13:30
Huragan Swędów     –     ŁKS II Łódź     27 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (20 listopada, 13:00) odwołany
LKS Dąbrówka     0-5     Kolejarz Łódź     20 listopada, 12:00

Kolejka 14
Błękitni Dmosin     –     Kolejarz Łódź
LKS Dąbrówka     –     ŁKS II Łódź
Huragan Swędów     –     Orzeł II Parzęczew
LKS Kalonka     –     Victoria Rąbień
KKS Koluszki     –     Boruta II Zgierz     
Zjednoczeni II Stryków     –     Sport Perfect Łódź
Kotan Ozorków     –     LZS Justynów

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ŁKS II Łódź 12 31 10 1 1 50-9
2.  Sport Perfect Łódź 13 29 8 5 0 49-15
3.  Boruta II Zgierz 13 28 9 1 3 59-27
4.  Błękitni Dmosin 13 25 8 1 4 46-20
5.  KKS Koluszki 13 25 7 4 2 28-16
6.  LZS Justynów 13 23 7 2 4 29-24
7.  Zjednoczeni II Stryków 13 22 7 1 5 40-38
8.  Kolejarz Łódź 13 19 6 1 6 27-27
9.  Victoria Rąbień 13 15 4 3 6 25-31
10.  Orzeł II Parzęczew 13 11 3 2 8 27-49
11.  LKS Kalonka 13 10 3 1 9 32-68
12.  Huragan Swędów 12 9 3 0 9 15-37
13.  LKS Dąbrówka 13 7 2 1 10 13-57
14.  Kotan Ozorków 13 4 1 1 11 17-39