Pewne zwycięstwo „Kaksy” z Huraganem

fot. Miriam Powoniak
fot. Miriam Powoniak

Piłkarze Koluszkowskiego Klubu Sportowego pokonali 2:0 na własnym boisku drużynę Huragana Swędów. Po 19 rozegranych spotkaniach, „Kaksa” zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 41 punktów. Do lidera – ŁKS II Łódź – traci 14 punktów, ale koluszkowianie mają jeszcze do rozegrania dwa zaległe spotkania (z zespołami Sport Perfect Łódź i LKS Kalonka). W najbliższej kolejce KKS zagra z Ludowym Klubem Sportowym Dąbrówka. Mecz obędzie się 13 maja o godz. 16 na obiekcie przy ul. Zagajnikowej, mimo że formalnie w roli gospodarza wystąpi LKS.

 

Klasa A 2016/2017, grupa: Łódź I

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widzew II Łódź 20 50 16 2 2 76-23
2.  GKS Ksawerów 21 47 15 2 4 58-31
3.  Sparta Łódź 21 41 12 5 4 48-21
4.  LKS Różyca 21 39 12 3 6 45-37
5.  Burza Pawlikowice 21 35 11 2 8 53-43
6.  Iskra Dobroń 21 31 8 7 6 44-42
7.  AKS SMS Łódź 21 27 8 3 10 54-53
8.  MKS 2000 Tuszyn 21 26 8 2 11 47-44
9.  Orzeł Piątkowisko 20 25 6 7 7 30-34
10.  LKS II Rosanów 21 19 5 4 12 29-59
11.  Jutrzenka Bychlew 21 19 4 7 10 22-58
12.  Nowosolna Łódź 21 18 5 3 13 27-50
13.  Czarni Smardzew 21 18 5 3 13 41-53
14.  Start Łódź 19 14 4 2 13 29-55

Kolejka 21 – 6-7 maja

Burza Pawlikowice     1-4     AKS SMS Łódź     7 maja, 11:00
Czarni Smardzew     3-1     LKS II Rosanów     7 maja, 11:00
GKS Ksawerów     1-0     Nowosolna Łódź     6 maja, 17:00
Iskra Dobroń     2-2     Jutrzenka Bychlew     6 maja, 16:00
Widzew II Łódź     –     Start Łódź     24 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (6 maja, 16:00) odwołany
MKS 2000 Tuszyn     0-0     Sparta Łódź     6 maja, 17:00
Orzeł Piątkowisko     0-0     LKS Różyca     6 maja, 16:00

Kolejka 22 – 13-14 maja

AKS SMS Łódź     –     Orzeł Piątkowisko
LKS Różyca     –     MKS 2000 Tuszyn
Sparta Łódź     –     Widzew II Łódź
Start Łódź     –     Iskra Dobroń
Jutrzenka Bychlew     –     GKS Ksawerów
Nowosolna Łódź     –     Czarni Smardzew
LKS II Rosanów     –     Burza Pawlikowice

Klasa A 2016/2017, grupa: Łódź II

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ŁKS II Łódź 21 55 18 1 2 86-22
2.  Sport Perfect Łódź 20 43 12 7 1 83-33
3.  KKS Koluszki 19 41 12 5 2 40-19
4.  LZS Justynów 21 40 13 1 7 54-35
5.  Boruta II Zgierz 21 38 12 2 7 89-47
6.  Błękitni Dmosin 21 37 12 1 8 62-34
7.  Zjednoczeni II Stryków 20 32 10 2 8 61-50
8.  Victoria Rąbień 21 30 9 3 9 48-43
9.  Kolejarz Łódź 21 24 7 3 11 36-47
10.  Huragan Swędów 21 20 6 2 13 37-64
11.  Orzeł II Parzęczew 21 17 5 2 14 36-72
12.  Kotan Ozorków 21 16 4 4 13 36-55
13.  LKS Kalonka 20 14 4 2 14 42-96
14.  LKS Dąbrówka 20 7 2 1 17 19-112

Kolejka 21 – 6-7 maja

LKS Kalonka     3-2     Błękitni Dmosin     6 maja, 14:00
KKS Koluszki     2-0     Huragan Swędów     6 maja, 17:00
Zjednoczeni II Stryków     –     LKS Dąbrówka     7 maja, 11:00
Kotan Ozorków     1-1     Kolejarz Łódź     7 maja, 11:00
LZS Justynów     3-0     ŁKS II Łódź     6 maja, 17:00
Sport Perfect Łódź     3-0     Orzeł II Parzęczew     7 maja, 11:00
Boruta II Zgierz     2-0     Victoria Rąbień     7 maja, 11:00

Kolejka 22 – 13-14 maja

Błękitni Dmosin     –     Boruta II Zgierz     14 maja, 17:00
Victoria Rąbień     –     Sport Perfect Łódź     13 maja, 15:00
Orzeł II Parzęczew     –     LZS Justynów     13 maja, 15:00
ŁKS II Łódź     –     Kotan Ozorków     14 maja, 14:00
Kolejarz Łódź     –     Zjednoczeni II Stryków     13 maja, 16:00
LKS Dąbrówka     –     KKS Koluszki     13 maja, 16:00
mecz odbędzie się w Koluszkach, na obiekcie przy ul. Zagajnikowej
Huragan Swędów     –     LKS Kalonka     13 maja, 17:30

Klasa B 2016/2017, grupa: Łódź I

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS II Kutno 14 36 12 0 2 56-22
2.  LKS II Gałkówek 14 31 10 1 3 44-21
3.  Sokół Popów 14 30 10 0 4 40-18
4.  Krośniewianka Krośniewice 14 29 9 2 3 57-19
5.  Iskra Głowno 14 26 8 2 4 42-21
6.  MKS Żychlin 14 18 6 0 8 33-26
7.  Olimpia Oporów 14 16 5 1 8 24-34
8.  GKS Byszew 14 12 4 0 10 24-60
9.  Start Szczawin 14 7 2 1 11 20-51
10.  Błękitni Ciosny 14 1 0 1 13 16-84

Kolejka 16 – 6-7 maja

Krośniewianka Krośniewice     4-0     Olimpia Oporów     6 maja, 16:00
LKS II Gałkówek     4-0     Błękitni Ciosny     6 maja, 16:00
GKS Byszew     1-8     MKS Żychlin     7 maja, 14:00
Iskra Głowno     4-1     Start Szczawin     7 maja, 11:00
KS II Kutno     4-2     Sokół Popów     7 maja, 11:00

Kolejka 17 – 13-14 maja

Olimpia Oporów     –     Start Szczawin
LKS II Gałkówek     –     Sokół Popów
Iskra Głowno     –     MKS Żychlin
Błękitni Ciosny     –     GKS Byszew
Krośniewianka Krośniewice     –     KS II Kutno

Klasa B 2016/2017, grupa: Łódź III

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Rogów 20 52 16 4 0 69-10
2.  Włókniarz II Pabianice 19 43 14 1 4 73-24
3.  Victoria Łódź 20 43 14 1 5 54-26
4.  Orzeł Kazimierz 20 33 10 3 7 57-36
5.  Milan SC Łódź 19 32 10 2 7 57-56
6.  Powstaniec Dobra 20 32 9 5 6 40-26
7.  LKS II Różyca 20 31 9 4 7 49-39
8.  Struga Dobieszków 19 28 9 1 9 42-42
9.  KAS Konstantynów Łódzki 20 25 7 4 9 42-39
10.  Hetman Łódź 19 22 6 4 9 26-41
11.  Husaria Rzgów 20 19 5 4 11 26-46
12.  KKS II Koluszki 20 15 3 6 11 34-56
13.  Ner Łódzki Łódź 19 8 2 2 15 15-76
14.  LKS Gałkówek 19 6 1 3 15 26-93

Kolejka 20 – 6-7 maja

Pogoń Rogów     4-1     Hetman Łódź     6 maja, 16:00
LKS Gałkówek     2-2     Powstaniec Dobra     7 maja, 16:00
Struga Dobieszków     4-2     Orzeł Kazimierz     7 maja, 14:00
Victoria Łódź     1-3     Włókniarz II Pabianice     6 maja, 17:00
Husaria Rzgów     4-2     KKS II Koluszki     7 maja, 17:00
LKS II Różyca     5-0     Ner Łódzki Łódź     7 maja, 15:00
KAS Konstantynów Łódzki     5-5     Milan SC Łódź     5 maja, 20:30

Kolejka 21 – 13-14 maja

KAS Konstantynów Łódzki     –     LKS Gałkówek     14 maja, 15:00
Milan SC Łódź     –     LKS II Różyca
Ner Łódzki Łódź     –     Husaria Rzgów     14 maja, 20:00
KKS II Koluszki     –     Victoria Łódź     14 maja, 17:00
Włókniarz II Pabianice     –     Struga Dobieszków     14 maja, 17:00
Orzeł Kazimierz     –     Hetman Łódź     14 maja, 15:00
Pogoń Rogów     –     Powstaniec Dobra     13 maja, 17:00