KKS Koluszki rozbił Dąbrówkę

 treningkks240713_2KKS Koluszki pokonał 4:0 na własnym stadionie drużynę LKS-u Dąbrówka. W Różycy miejscowy Ludowy Klub Sportowy zmierzył się z zespołem MKS 2000 Tuszyn. Gospodarze wygrali 3:2.

Klasa A 2016/2017, grupa: Łódź I

Kolejka 22 – 13-14 maja

AKS SMS Łódź     1-0     Orzeł Piątkowisko     13 maja, 17:00
LKS Różyca     3-2     MKS 2000 Tuszyn     13 maja, 17:00
Sparta Łódź     2-3     Widzew II Łódź     13 maja, 18:00
Start Łódź     –     Iskra Dobroń     7 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (15 maja, 18:00) odwołany
Jutrzenka Bychlew     1-1     GKS Ksawerów     13 maja, 17:00
Nowosolna Łódź     3-1     Czarni Smardzew     13 maja, 16:00
LKS II Rosanów     3-4     Burza Pawlikowice     14 maja, 15:00

Kolejka 23 – 20-21 maja

Orzeł Piątkowisko     –     MKS 2000 Tuszyn
LKS II Rosanów     –     AKS SMS Łódź
Burza Pawlikowice     –     Nowosolna Łódź
Czarni Smardzew     –     Jutrzenka Bychlew
GKS Ksawerów     –     Start Łódź
Iskra Dobroń     –     Sparta Łódź
Widzew II Łódź     –     LKS Różyca

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widzew II Łódź 21 53 17 2 2 79-25
2.  GKS Ksawerów 22 48 15 3 4 59-32
3.  LKS Różyca 22 42 13 3 6 48-39
4.  Sparta Łódź 22 41 12 5 5 50-24
5.  Burza Pawlikowice 22 38 12 2 8 57-46
6.  Iskra Dobroń 21 31 8 7 6 44-42
7.  AKS SMS Łódź 22 30 9 3 10 55-53
8.  MKS 2000 Tuszyn 22 26 8 2 12 49-47
9.  Orzeł Piątkowisko 21 25 6 7 8 30-35
10.  Nowosolna Łódź 22 21 6 3 13 30-51
11.  Jutrzenka Bychlew 22 20 4 8 10 23-59
12.  LKS II Rosanów 22 19 5 4 13 32-63
13.  Czarni Smardzew 22 18 5 3 14 42-56
14.  Start Łódź 19 14 4 2 13 29-55

Klasa A 2016/2017, grupa: Łódź II

Kolejka 22 – 13-14 maja

Błękitni Dmosin     1-4     Boruta II Zgierz     14 maja, 17:00
Victoria Rąbień     0-1     Sport Perfect Łódź     13 maja, 15:00
Orzeł II Parzęczew     –     LZS Justynów
ŁKS II Łódź     2-0     Kotan Ozorków     14 maja, 14:00
Kolejarz Łódź     4-3     Zjednoczeni II Stryków     13 maja, 16:00
LKS Dąbrówka     0-4     KKS Koluszki     13 maja, 16:00
Huragan Swędów     3-0     LKS Kalonka     13 maja, 17:30

Kolejka 23 – 20-21 maja

Huragan Swędów     –     Błękitni Dmosin
LKS Kalonka     –     LKS Dąbrówka
KKS Koluszki     –     Kolejarz Łódź     
Zjednoczeni II Stryków     –     ŁKS II Łódź
Kotan Ozorków     –     Orzeł II Parzęczew
LZS Justynów     –     Victoria Rąbień
Sport Perfect Łódź     –     Boruta II Zgierz

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ŁKS II Łódź 22 58 19 1 2 88-22
2.  Sport Perfect Łódź 21 46 13 7 1 84-33
3.  KKS Koluszki 20 44 13 5 2 44-19
4.  Boruta II Zgierz 22 41 13 2 7 93-48
5.  LZS Justynów 21 40 13 1 7 54-35
6.  Błękitni Dmosin 22 37 12 1 9 63-38
7.  Zjednoczeni II Stryków 21 32 10 2 9 64-54
8.  Victoria Rąbień 22 30 9 3 10 48-44
9.  Kolejarz Łódź 22 27 8 3 11 40-50
10.  Huragan Swędów 22 23 7 2 13 40-64
11.  Orzeł II Parzęczew 21 17 5 2 14 36-72
12.  Kotan Ozorków 22 16 4 4 14 36-57
13.  LKS Kalonka 21 14 4 2 15 42-99
14.  LKS Dąbrówka 21 7 2 1 18 19-116

Klasa B 2016/2017, grupa: Łódź I

Kolejka 17 – 13-14 maja

Olimpia Oporów     0-2     Start Szczawin     14 maja, 12:00
LKS II Gałkówek     0-4     Sokół Popów     13 maja, 16:00
Iskra Głowno     1-1     MKS Żychlin     14 maja, 11:00
Błękitni Ciosny     3-3     GKS Byszew     13 maja, 16:00
Krośniewianka Krośniewice     0-9     KS II Kutno     14 maja, 18:00

Kolejka 18 – 20-21 maja

Błękitni Ciosny     –     Iskra Głowno
Sokół Popów     –     GKS Byszew
Krośniewianka Krośniewice     –     LKS II Gałkówek     
KS II Kutno     –     Olimpia Oporów
Start Szczawin     –     MKS Żychlin

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS II Kutno 15 39 13 0 2 65-22
2.  Sokół Popów 15 33 11 0 4 44-18
3.  LKS II Gałkówek 15 31 10 1 4 44-25
4.  Krośniewianka Krośniewice 15 29 9 2 4 57-28
5.  Iskra Głowno 15 27 8 3 4 43-22
6.  MKS Żychlin 15 19 6 1 8 33-28
7.  Olimpia Oporów 15 16 5 1 9 24-36
8.  GKS Byszew 15 13 4 1 10 28-62
9.  Start Szczawin 15 10 3 1 11 22-51
10.  Błękitni Ciosny 15 2 0 2 13 19-87

Klasa B 2016/2017, grupa: Łódź III

Kolejka 21 – 13-14 maja

KAS Konstantynów Łódzki     8-2     LKS Gałkówek     14 maja, 15:00
Milan SC Łódź     3-2     LKS II Różyca     14 maja, 12:00
Ner Łódzki Łódź     0-2     Husaria Rzgów     14 maja, 20:00
KKS II Koluszki     0-5     Victoria Łódź     14 maja, 17:00
Włókniarz II Pabianice     2-1     Struga Dobieszków     14 maja, 17:00
Orzeł Kazimierz     2-0     Hetman Łódź     14 maja, 15:00
Pogoń Rogów     6-1     Powstaniec Dobra     13 maja, 17:00

Kolejka 22 – 20-21 maja

LKS Gałkówek     –     Pogoń Rogów     
Powstaniec Dobra     –     Orzeł Kazimierz
Hetman Łódź     –     Włókniarz II Pabianice
Struga Dobieszków     –     KKS II Koluszki     
Victoria Łódź     –     Ner Łódzki Łódź
Husaria Rzgów     –     Milan SC Łódź
LKS II Różyca     –     KAS Konstantynów Łódzki

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Rogów 21 55 17 4 0 75-11
2.  Włókniarz II Pabianice 20 46 15 1 4 75-25
3.  Victoria Łódź 21 46 15 1 5 59-26
4.  Orzeł Kazimierz 21 36 11 3 7 59-36
5.  Milan SC Łódź 20 35 11 2 7 60-58
6.  Powstaniec Dobra 21 32 9 5 7 41-32
7.  LKS II Różyca 21 31 9 4 8 51-42
8.  Struga Dobieszków 20 28 9 1 10 43-44
9.  KAS Konstantynów Łódzki 21 28 8 4 9 50-41
10.  Husaria Rzgów 21 22 6 4 11 28-46
11.  Hetman Łódź 20 22 6 4 10 26-43
12.  KKS II Koluszki 21 15 3 6 12 34-61
13.  Ner Łódzki Łódź 20 8 2 2 16 15-78
14.  LKS Gałkówek 20 6 1 3 16 28-101