Wybory 2018. Poznaliśmy kandydatów do Rady Powiatu i Rady Miejskiej

urna

21 października odbędą się wybory samorządowe. W wyborach do Rady Powiatu łódzkiego wschodniego będziemy wybierać radnych w okręgu nr 4 spośród pięciu list wyborczych. Natomiast na listach do Rady Miejskiej znajdują się kandydaci z trzech komitetów.

Wybory do Rady Powiatu łódzkiego wschodniego

Mieszkańcy miasta i gminy Koluszki będą głosować na kandydatów w okręgu nr 4. W sumie uprawnionych do głosowania jest 18 956 osób.

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOTYNIA Mariusz 39 Koluszki
2 SOBIESZEK Jarosław Grzegorz 50 Koluszki
3 SPYCHALSKA Anna 26 Kaletnik
4 WŁODARCZYK Marcin Andrzej 40 Zygmuntów
5 JASTRZĘBSKA Lidia 55 Koluszki
6 CZAPNIK Katarzyna Elżbieta 47 Gałków Mały
7 NOGALSKI Wiktor 63 Koluszki
8 KACZMAREK Piotr Wojciech 45 Koluszki

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 OPALA Andrzej Antoni 70 Gałków Duży
2 GARNYS-JASKÓŁA Mariola 50 Będzelin
3 GONTARZ Bogumiła 58 Nowy Redzeń
4 MRÓZ Piotr Maciej 68 Koluszki
5 OSIOWY Zbigniew Piotr 68 Przanowice
6 ADAMCZEWSKA Paulina Stanisława 26 Regny
7 CHMIELAK Włodzimierz 63 Koluszki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SUWALSKI Michał Jarosław 45 Koluszki
2 WÓJCIAK Włodzimierz 57 Koluszki
3 SAŁATA Jadwiga Urszula 60 Regny
4 FILIPIAK Sławomir 49 Przanowice
5 BIŃKOWSKI Feliks Józef 81 Gałków Mały
6 TRUSZCZYŃSKA Jolanta 57 Koluszki
7 LAUK-KUREK Alicja 47 Zielona Góra
8 ŚWIERCZYŃSKI Lechosław Marek 57 Koluszki

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SOKOŁOWSKI Sławomir Marek 60 Koluszki
2 KARWOWSKI Mateusz 31 Koluszki
3 MAJKA Jolanta Maria 50 Koluszki
4 SZELESZCZYK Edyta Katarzyna 45 Koluszki
5 JAŚKIEWICZ Mateusz Sylwester 24 Koluszki
6 SKIBIŃSKA Katarzyna Barbara 46 Koluszki
7 MRÓWKA Aneta Sylwia 52 Różyca
8 PIETRZYK Krzysztof Edward 39 Koluszki

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PUCHALSKI Tobiasz Krzysztof 34 Koluszki
2 ZROBEK Mariola 64 Koluszki
3 MAROSZYŃSKA Iwona Anna 57 Zielona Góra
4 WILKOWIECKI Mariusz Rafał 42 Borowa
5 POMORSKA Bożena Elżbieta 54 Natolin
6 LIBERA Maria 44 Natolin
7 KOTYNIA Adam 30 Koluszki

Wybory do Rady Miejskiej

W wyborach do Rady Miejskiej zarejestrowano kandydatów w trzech komitatach: Prawo i Sprawiedliwość, SLD LEWICA RAZEM, Razem dla Gminy. Z listy tego ostatniego kandydują m.in. członkowie Platformy Obywatelskiej oraz urzędujący burmistrz Koluszek Waldemar Chałat.

KW Razem dla Gminy został zarejestrowany w Koluszkach, przy ul. Sienkiewicza 15. Pełnomocnikiem wyborczym jest Marcin Francikowski, a finansowym Dagmara Karwowska.

Pełnomocnikiem wyborczym KW Prawo i Sprawiedliwość jest Krzysztof Sobolewski, a finansowym Teresa Schubert. Natomiast w Koalicyjnym Komitecie Wyborczym SLD LEWICA RAZEM pełnomocnikiem wyborczym jest Andrzej Szejna, a finansowym Ewa Popowska.

Okręg nr 1 (osiedla: Czarnieckiego, Łódzkie, Łódzkie II, Natolin, Staromiejskie Sołectwa: Kaletnik, Przanowice, Różyca-Żakowice).

Liczba wyborców: 6 654

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 JANECZEK Dariusz Sylwester 41 Koluszki
2 SKORZYCKI Mariusz Józef 30 Koluszki
3 WIDULIŃSKI Jan Józef 58 Różyca
4 LESZCZYŃSKA – GAWLAK Maria Elżbieta 73 Koluszki
5 SZADKOWSKI Marcin Jacek 32 Koluszki
6 KACPRZYK – KOZŁOWSKA Magdalena Monika 35 Koluszki
7 JANOWSKA Anna Grażyna 37 Żakowice
8 SIEDLIK Waldemar Tomasz 65 Koluszki
9 DEREDAS Monika 29 Koluszki

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PSYK Franciszek Czesław 73 Koluszki
2 OLEK Ryszard 47 Koluszki
3 STRZEMIŃSKA Jadwiga 78 Koluszki
4 PAWLIK Michał 37 Koluszki
5 CHUSZCZ Marzena Małgorzata 50 Koluszki
6 ALEKSANDROWICZ Andrzej Jakub 60 Kaletnik
7 KRAKOWIAK Karolina Eliza 36 Koluszki
8 BALCERAK Robert Marek 43 Koluszki

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 CHAŁAT Waldemar Ludwik 47 Koluszki
2 LEWANDOWSKA Krystyna Maria 58 Żakowice
3 STEFAŃCZYK Piotr Eugeniusz 56 Koluszki
4 KOŁACZKOWSKI Jan Alojzy 60 Koluszki
5 KUT Adrian Tomasz 22 Koluszki
6 KABAT Danuta 70 Koluszki
7 BORKOWSKI Dariusz Marek 45 Koluszki
8 PRZYGODZKA Ewelina Anna 36 Żakowice
9 CICHACZ Marta Monika 39 Różyca

Okręg nr 2 (osiedla: Głowackiego, Warszawskie, Zieleń Południe, 11 Listopada)

Liczba wyborców: 6 170

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PIASNY Ryszard Andrzej 32 Koluszki
2 KOWALCZYK Halina 54 Koluszki
3 SUDOWSKI Michał Jacek 25 Koluszki
4 ANDRUS Ryszard Adam 55 Koluszki
5 KRAKOWIAK Honorata Aleksandra 36 Koluszki
6 WYLAZŁOWSKI Roman Michał 68 Koluszki
7 KWIATKOWSKI Dariusz Paweł 54 Koluszki
8 ADAMCZYK Elżbieta Janina 64 Koluszki
9 PLISZKIEWICZ Agnieszka Joanna 42 Koluszki

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MRÓWKA Katarzyna 48 Koluszki
2 ADAMEK Andrzej Czesław 67 Koluszki
3 GOCZAŁ Dariusz 52 Koluszki
4 MROZOWSKA Bożena Jadwiga 57 Koluszki
5 JEZIORSKI Tadeusz 59 Koluszki
6 OWCZAREK Renata Aneta 44 Koluszki
7 SPIESS Mariusz 53 Koluszki

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZOSTAK Anna 55 Koluszki
2 TOMCZYK Antoni Józef 67 Koluszki
3 KOLASIŃSKA Krystyna 67 Koluszki
4 DUDKA Jacek 53 Koluszki
5 MARKOWSKA – KURC Maria Wanda 67 Koluszki
6 ADAMCZYK Lidia Barbara 55 Koluszki
7 LATEK Marcin 19 Koluszki
8 NOWAK Michał 33 Koluszki
9 KMIECIAK Katarzyna Elżbieta 45 Felicjanów

Okręg nr 3 (sołectwa: Będzelin, Borowa I, Borowa II, Długie-Turobowice, Lisowice-Erazmów, Felicjanów, Jeziorko, Gałków Duży, Gałków Mały Wschód, Gałków Mały Zachód, Gałkówek Parcela, Katarzynów-Zygmuntów, Kazimierzów, Nowy Redzeń, Stary Redzeń, Regny, Słotwiny, Stamirowice-Leosin, Stefanów, Świny, Wierzchy, Zielona Góra)

Liczba wyborców: 6 132

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 LEWIAK Paweł Krzysztof 53 Gałków Mały
2 LOBA Arkadiusz Paweł 41 Stary Redzeń
3 WIKTOROWSKA Ewa Michalina 62 Gałków Duży
4 DZIEDZIC Leszek 71 Świny
5 STAROŃ Katarzyna 26 Stamirowice
6 ŚCIESZKO Marek 65 Gałków Mały
7 BAJON Mariola Jadwiga 56 Słotwiny
8 SUJKOWSKA Natalia Agnieszka 28 Jeziorko
9 ŁAGODZIŃSKI Lech Jerzy 59 Borowa

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KUBASIEWICZ Krzysztof 42 Gałków Mały
2 KLIMEK Sławomir Wojciech 49 Będzelin
3 KLIMCZAK Zdzisława Halina 59 Gałków Mały
4 JANOWSKA Magdalena 33 Borowa
5 SIMON Krzysztof Michał 38 Gałków Mały
6 ZIMNICKA Anna 45 Nowy Redzeń

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŚCIESZKO Wiesław 65 Borowa
2 SUPERA Mirosław 54 Gałków Mały
3 HEJCHMAN Ryszard 59 Felicjanów
4 PYSKLAK Agnieszka 46 Stary Redzeń
5 KŁOSIŃSKI Jarosław Robert 42 Zygmuntów
6 PECYNA Zbigniew 60 Świny
7 URBAN Teresa 69 Gałków Mały
8 WOJCIECHOWSKA Grażyna 58 Będzelin
9 WŁODARCZYK Anna Elżbieta 65 Gałków Duży

 

 


Warto wiedzieć więcej!